Fundacja Inwestorzy Dzieciom

Pomysł założenia fundacji zrodził się w momencie w którym uświadomiłem sobie jak ogromnym kapitałem jest możliwość bezpośredniego, szybkiego i praktycznie nieograniczonego dostępu do ogromnej ilości profesjonalnych firm oraz funduszy kapitałowych działających w branży nieruchomości, które generują milionowe dochody.

Głównym celem statutowym Fundacji jest pomoc chorym, niepełnosprawnym i cierpiącym dzieciom.

Fundacja Inwestorzy Dzieciom połączona jest bezpośrednio z projektem jakim jest Networkingowa Kawa™. To właśnie w czasie konferencji fundacja jest promowana, organizuje zbiórki itp.

Na Networkingowej Kawie™ średnio zjawia się 150 uczestników. Przyjmijmy pesymistycznie, że zaledwie 20% z uczestników faktycznie na co dzień działa w branży i dokonuje transakcji typu ‘Flip’ – Mamy więc 30 osób.

AdobeStock_165021333-min

Jak wspomniałem średni zysk na jednym Flipie to 40 000 zł.

Załóżmy, że każda z tych osób wykona 12 Flipów rocznie, czyli jeden miesięcznie. Jest to założenie bardzo ostrożne. Osobiście znam właścicieli firm które, wykonują po kilkadziesiąt transakcji miesięcznie.

Mamy zatem: 30 osób x 12 transakcji x 40 000 zł zysku na jednej transakcji = niecałe 15 milionów.

Jeśli każda z tych osób zdecyduje się przekazać na realizację celów statutowych Fundacji zaledwie 1% od każdej swojej udanej transakcji na której zarobiła kilkadziesiąt tysięcy złotych to mamy prawie 150 000 zł.

Często jednak zdarza się, że wpłaty przewyższają 1%, transakcji jest więcej i zyski z transakcji są wyższe. Ponadto datki na rzecz fundacji nie są dokonywane wyłącznie w czasie Networkingowej Kawy™, ale również poza nią.

Chciałbym Cię zapewnić, że Ja jako prezes zarządu fundacji nie pobieram żadnego wynagrodzenia.

Chcesz wesprzeć fundację jako darczyńca, sponsor, partner? Kliknij TU.

Zapraszam również do odwiedzenia strony internetowej Fundacji – Kliknij TU.

Copyright © 2020 lukaszcitkow.pl