Inwestycje deweloperskie

Biznes Deweloperski uwielbiam z jednego prostego powodu – To właśnie projekty deweloperskie są prawdziwym paliwem rakietowym dla biznesu.

Nasze realizacje to przede wszystkim wolnostojące domy parterowe oraz 1-piętrowe o powierzchni 90-120m2, na działkach o powierzchni 7-10 arów.

Projekty realizujemy na terenie województwa opolskiego. Głównie skupiając się na Opolu oraz miejscowościach w promieniu 30km od Opola.

Na początku działalności doprowadziliśmy nasze budynki do stanu surowego oraz stanu deweloperskiego. Dziś obserwując rynek i zapotrzebowanie klientów zdecydowaliśmy, że projekty z pod naszej ręki to w pełni wykończone i gotowe do zamieszkania domy.

Jesteśmy w trakcie tworzenia drugiej filii naszej firmy na terenie Warszawy. Planujemy rozpoczęcie realizacji pierwszych projektów na terenach dzielnic takich jak np. Wawer. Chcemy zdobytą przez nas wiedzę oraz doświadczenie wykorzystać do budowy już nie tylko wolnostojących domów jednorodzinnych, ale również do realizacji projektów w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej.

Jeśli widzisz w tej kwestii pole do współpracy np. jesteś doradcą kredytową specjalizującym się w kredytach deweloperskich, pośrednikiem specjalizującym się w pozyskiwaniu gruntów, masz odłożony kapitał i chciałbyś zainwestować jako Inwestor Pasywny lub być może jesteś w posiadaniu ziemi i chciałbyś wejść z nami w spółkę gdzie Ty wniesiesz działkę, a My know-how oraz pracę/wykonawstwo to zapraszam do kontaktu.

Copyright © 2020 lukaszcitkow.pl