Inwestycje mieszkaniowe

Czy wiesz czym jest Flip?

Jest to transakcja polegająca na wyszukaniu i zakupie mieszkania poniżej średniej wartości rynkowej, następnie wykonanie remontu w celu podniesienia wartości nieruchomości i odsprzedaż z zyskiem

Jedna z moich firm, LC Holding Group Sp. z o.o. w której pełnię funkcję Prezesa Zarządu zajmuje się właśnie hurtowym flipowaniem nieruchomościami mieszkaniowymi.

Minimalny odnotowany przez nas zysk na jednym Flipie to 25 000 zł, średni – 40 000 zł, rekordowy 75 000 zł. Brzmi nieźle, prawda? To co najlepsze w tym biznesie to fakt, że obrót jednym mieszkaniem trwa 3-4 miesiące, a pamiętać należy że prowadzimy kilka projektów równolegle.

W jaki sposób generujemy, aż tak dużą marżę? Mieszkania remontujemy zazwyczaj na dwa sposoby:

Sposób 1

Kreując rozwiązania oraz planując funkcjonalność tak, aby naszym klientem stała się najliczniejsza grupa odbiorców czyli, rodzina w modelu 2+1, 2+2.

Sposób 2

Optymalizując przestrzeń tak, aby wygenerować jak największy czynsz z najmu. W takim przypadku naszym kupującym jest Inwestor, który chciałby sobie sprawić mieszkanie na wynajem.

Inwestujemy w dwóch miastach:

Warszawa

Opole

Oczywiście, aby przeprowadzić równolegle kilka transakcji typu Flip współpracujemy z wieloma inwestorami, którzy użyczają nam swojego kapitału w zamian za udziały w zyskach. Chciałbyś inwestować razem z nami w obrót mieszkaniami? A może chciałbym kupić przygotowane i dostosowane przez nas mieszkanie pod najem?

Nasze realizacje:

Copyright © 2020 lukaszcitkow.pl