Konferencja Networkingowa Kawa™

Jeśli miałbym wskazać tylko jedną rzecz która rozpędzi każdy biznes to bez wahania odpowiedziałbym, że są to kontakty.

Nic nie pomoże Ci zwiększyć obrotów w Twojej firmie tak jak pozwoli Ci to zrobić rozbudowana sieć kontaktów.

Dlatego właśnie postanowiłam, że stworzę własny cykl spotkań oraz konferencji networkingowych dla osób z branży nieruchomości.

Networkingowa Kawa™ powstała z połączenia 3 rzeczy: chęci dzielenia się ze światem tym co robię, świadomości i pewności faktu, że dzięki poznanym osobom i pozyskanym kontaktom skalowanie moich firm będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej i w końcu z miłości do kawy.

Podczas organizowania I edycji nie przypuszczałbym, że poznam tak wiele niesamowitych osób z którymi dziś na co dzień współpracuję.

Na każdej z edycji na sali mieliśmy: architektów, pośredników, notariuszy, doradców podatkowych, doradców kredytowych, deweloperów, ekipy remontowe, osoby zajmujące się podnajem, najmem krótkoterminowym, długoterminowym, fliperów czy specjalistów od marketingu.

5

Na każdej z edycji na sali znajdowali się również Inwestorzy z kapitałem przekraczającym kilka milionów złotych, którzy poszukiwali partnerów którym mogliby ten kapitał powierzyć.

Regularnie otrzymuje maile oraz telefony od uczestników konferencji z informacjami o tym, że kolejne osoby przeprowadziły udany deal z inwestorem czy rozpoczęły współpracę z kontrahentem poznanym na Networkingowej Kawie™.

Serdecznie zapraszam Cię do śledzenia mnie na Facebooku gdzie pojawiają się informację o terminach kolejnych edycji. Mam nadzieję, że na kolejnej Networkingowej Kawie™ będziemy mieli okazję poznać się osobiście.

Copyright © 2020 lukaszcitkow.pl